✅Щσйнσ⚔️Ну ì рáнσк! Àвìіáцію рф знищенσ: II0 бσртìів вщент – Путін 3áвσлáв від лютìі. Кìінець, пσхσрσн!

Військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко зазначає, що для окупаційних сил Росії 2024 рік розпочався з суттєвих втрат в авіаційному складі. Українське небо стає дедалі небезпечнішим для російських літаків.

«За весь час повномасштабної війни в Україні, Повітряні сили Російської Федерації втратили 25 фронтових бомбардувальників Су-34», – каже Коваленко. Останнє підтвердження цих втрат було зафіксоване 22 грудня 2023 року. Однак, згідно з непідтвердженими даними, за два роки війни РФ могла втратити понад 50 таких літаків.

Таким чином, ситуація на фронті демонструє значні втрати для російської авіації, що свідчить про зростання ефективності української протиповітряної оборони та погіршення становища російських військово-повітряних сил. Це змушує російські окупаційні війська шукати нові стратегії та засоби для проведення повітряних операцій, оскільки існуючі методи стають все менш результативними.

Зазначається, що перед повномасштабним вторгненням в Україну Росія мала на озброєнні 110 одиниць цих літаків. При цьому боєздатними були менше 100 Су-34. Проте ворог і надалі продовжує їх виробляти. Йдеться про від д 10 до 12 літака на рік – біля 1 на місяць.

«Якщо РФ буде втрачати 2-3 Су-34 на місяць, то компенсувати їх втрати виробництвом буде неможливо, а загальна чисельність йтиме у мінус», – пояснив Коваленко.

На думку експерта, 2024 рік стане роком витіснення російської авіації з українського неба. Сприятиме цьому, зокрема, надходження винищувачів F-16.

За офіційними даними Генерального штабу Збройних сил України, від початку повномасштабного вторгнення РФ втратила 355 літаків та ще 326 гелікоптерів.

Загалом, що останнім часлм — українські військові все частіше знищують ворожі Су-25. Так, 23 травня 110-та окрема механізована бригада повідомила про збиття чергового штурмовика РФ.

👉👉Підпишіться на наш 👉телеграм 👈, щоб першим дізнатися всі новини❗️❗️❗️

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *